ג'קוזי נייד

 

כמה כיף אילו היה לי ג'קוזי נייד בדיוק כמו המכשיר פלאפון הנייד שלי. כאשר נוסעים לטיול לוקחים את ג'קוזי נייד איתי וכאשר רוצים סתם לנסוע לפינה מבודדת בטבע ולהיות לבד ולקרוא ספר או להאזין למוסיקה אפשר לבחור לשבת בג'קוזי נייד ונהנים בלי סוף. חלום של כל מי שמאוד אוהב אמבטיות ואוהב להתפנק שתהיה לו אפשרות לצרף לכל מסעותיו את הג'קוזי נייד. הרי ג'קוזי נייד צריך להיות עשוי מחומרים שישמרו על דרגת ניקיון גבוה מאוד על מנת לקחת אותו לכל מקום. ג'קוזי נייד צריך להיות גם כזה שניתן לארוז או קיפול מיוחד שאפשר להניח בתיק מיוחד. אני בטוחה של אנשי העסקים שנטסים ונוסעים בעולם היו מאוד רוצים בסוף יום עסקים קודם כל לפגוש את הג'קוזי נייד.

ואם סתם ככה היינו רוצים לקחת את הילדים הקטנים מאוד לים ושלא ירצו לים אלא יהיו בחוף, כמה כיף אילו היה לי ג'קוזי נייד אשר אפשר לפתוח בחוף והקטנים משתכשכים להם במים. ג'קוזי נייד פתרון אסטתי בכל בית עיסוי כאשר בסיום העיסוי הלקוח יכול לנוח קצת עד אשר יחזור לעצמו. ג'קוזי נייד יכול להחליף את הבריכה בבית, כאשר רוצים קצת להיות במים אז פותחים את הג'קוזי נייד וכאשר לא רוצים הוא לא נמצא. הרעיון שהוא נראה ובלתי נראה הוא נהדר וזה שג'קוזי נייד יכול לבוא איתי לפי בחרתי ממש תחליף לשיחה עם חברה טובה.

אני בטוחה שעלות ג'קוזי נייד תהיה גבוה מאוד כי בכל זאת צריך למצוא את הפתרון כיצד לקחת ולארוז בסיום השימוש ואיך ישאר שמיש לפעם הבאה. אבל זה מסוג הדברים גם שהם מאוד יקרים הם הכי שווים להשקעה. ג'קוזי נייד יכול לעבור דירה ואין טעם להצטער על ג'קוזי שהושקע בו כסף רב ועכשיו נשאר בדירה שנמכרה. ג'קוזי נייד תמיד יהיה שייך למי שרכש אותו וזה כבר ממקסם את היעליות שבו. ג'קוזי נייד זהו סוג של תרפיה, משהו למען עצמך. ג'קוזי נייד בדיוק כמו כל שאר הניידים לא ניתן לוותר עליהם כאשר מבינים את החשיבות שיש בעניין.